Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Wygraj Kartę Podarunkową o wartości 150 zł na zakupy

0
Wygraj Kartę Podarunkową o wartości 150 zł na zakupy

 

Promocja - odzież medyczna | odzież gastronomiczna

Jesteś ciekaw jakbyś wyglądał w naszym nowym komplecie Classic ? Bluzie medycznej , spodniach joggerach, a może w zestawie gastronomicznym ? Czym prędzej weź udział w konkursie na naszym FanPage'u. Do wygrania za pierwsze miejsce możesz otrzymać kartę podarunkową w wysokości 150 zł na cały asortyment, która pozwoli Ci zaspokoić twoją ciekawość. Kartę możesz wykorzystać na cały asortyment medyczny , gastronomiczny, kosmetyczno - fryzjerski. 

Zniżka - Karta Stałego Klienta VIP

Za drugie miejsce w konkursie możesz otrzymać kartę stałego klienta VIP , dzięki której otrzymasz swój wymarzony fartuch kosmetyczny , żakiet a może bluzę kucharską w cenie 10% niższej. Przy zajęciu trzeciego miejsca również otrzymasz kartę stałego klienta VIP uprawniającą do zniżki 5% która może się przydać przy zakupie uniformu medycznego , fartucha personalizowanego lub koszulki polo. Nasze karty stałego klienta to również wspaniały prezent dla bliskich dzięki którym oni mogliby spełnić swoje marzenia o profesjonalnej odzieży roboczej.

Wygraj - Zaproś Znajomych 

Aby otrzymać nagrody i wygrać twój komentarz musi posiadać jak największą ilość polubień , ta ilość musi się zgadzać również z ilością polubień na naszym FanPage. Więc zaproś znajomych może któryś z nich także będzie zaoferowany naszym szerokim asortymentem branży medycznej, gastronomicznej, kosmetycznej, a może personalizowanym logiem ?

Gdy zajmiesz jedno z premiowanych miejsc , cały nasz asortyment będzie stał przed Tobą otworem. Przy użyciu Karty Podarunkowej będziesz mógł zakupić z naszej oferty : bluzy medyczne, spodnie ochronne cygaretki , fartuch laboratoryjny, kitle kucharskie , spodnie piekarskie , żakiet kosmetyczny, t-shirt czy koszulkę polo a to wszystko dostępne również z personalizowanymi grafikami. Dzięki karcie będziesz miał możliwość zniżki przez okrągły rok , więc na co czekasz ?

 

Regulamin Konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest firma Modern Company z siedzibą w Legnica 59-220, Aleja Czerwonych Maków 15,
 2. Fundatorem nagrody jest Modern Company
 3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Serwis com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

Warunki uczestnictwa

 1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie .
 2. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie
 3. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie fanpage’a ModernBHP
 4. Konkurs trwa od 13.01.2022 do 20.01.2022 godzina 14:00
 5. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 20.01.2022 godzina 15:00 na fanpage ModernBHP
 6. Konkurs odbywa się za pośrednictwem fanpage na portalu społecznościowym Facebook znajdującym się pod adresem: https://www.facebook.com/modernbhp

Zadanie konkursowe

 1. Zadanie konkursowe polega na napisaniu komentarza pod postem konkursowym, udostępnieniem go, zebraniem jak największej ilości polubień komentarza, żeby polubienie komentarzu się liczyło osoba musi również polubić fanpage ModernBHP inaczej głos nie zostaje zaliczony.
 2. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden komentarz pod postem konkursowym.
 3. W konkursie zostanie wyłonionych 3 zwyciężców
 4. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości prywatnej wysłanej na portalu Facebook
 5. Organizator zwraca uwagę na poszanowanie twórczości innych i zachowanie kultury w
 6. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy i niecenzuralne słowa będą usuwane i nie będę brały udziału w

Nagroda

 1. Nagrodą w konkursie jest za pierwsze miejsce Karta Podarunkowa 100 zł, za drugie miejsce Karta Zniżkowa 10% na cały asortyment sklepowy, za trzecie miejsce Karta Zniżkowa 5% na cały asortyment.

 

 1. Nagroda zostaje wysłana do zwycięzców kurierem, najpóźniej 2dni po otrzymaniu danych do wysyłki od zwyciężcy.
 2. Ważność kart podarunkowych wynosi 12 miesięcy od daty zakończenia konkursu.
 3. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy na fanpage.
 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie W takim wypadku nagroda przepada.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane wskazane przez

Uczestnika, a w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiających odszukanie Uczestnika i poinformowanie o przyznaniu Nagrody. 

Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje oraz uwagi dotyczące zasad, przeprowadzenia lub rozstrzygnięcia konkursu prosimy zgłaszać mailowo na adres: biuro@moderncompany.pl
 2. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko Uczestnika oraz uzasadnienie W tytule wiadomości prosimy dodać tytuł „Konkurs Facebook”
 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 7 dni od daty ich wpłynię

Obowiązek informacyjny

 1. Informujemy, że administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Modern Company.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: „RODO”). Dane zostały zebrane przez fanpage na Facebooku
 3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wydania Nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcy oraz innych nagrodzonych osobach, a także przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku archiwizacji danych wynikającego z przepisów

Postanowienia końcowe

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na fanpage
 3. Biorąc udział w konkursie, Użytkownik zgadza się z postanowieniami niniejszego

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium