Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia


Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego złożenia. Od tej chwili w zależności od wybranej formy płatności traktujemy zamówienie jako złożone. Opłacone zamówienie jest od razu przetwarzane, w nastepnej kolejności zamówienia za pobraniem. Zamówienia których płatność jest jako przedpłata na konto, oczekują do zaksięgowania wpłaty, zamówienia bez płatności nie są realizowane ani przygotowywane. Pamietaj że informujemy na bieżąco o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin wysyłki, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do 7 dni roboczych. Ofertę którą prezentujemy na stronie posiadamy na stanach magazynowym, może się jednak zdarzyć chwilowy brak, spowodowany niestandardowym zakupem lub innymi zdarzeniami losowymi, na który ModernBhp nie ma wpływu w takim przypadku faktyczny termin wysyłki może się wydłużyć maksymalnie do 14 dni roboczych. Standardowy termin realizacji dostawy przez firmy kurierskie wynosi od 24 godzin do 2 dni roboczych licząc od dnia przekazania towaru firmie kurierskiej.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna Przelewy24 i PayU - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Numer konta na który prosimy dokonywać płatności:

płatności w PLN : mBank 44 1140 2091 0000 3435 2300 1001

płatnosci w EUR : mBank PL17 1140 2091 0000 3435 2300 1002

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Paczkomaty zazwyczaj dostarczane w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium