Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Lockdown w gastronomii

0
Lockdown w gastronomii

Co to jest lockdown?

Obecna sytuacja w kraju, Europie czy na świecie pokazuje jak epidemia koronawirusa źle wpływa nie tylko na relacje międzyludzkie, ale także na relacje biznesowe. A zatem co to jest lockdown? W prostym tłumaczeniu na język polski jest to blokada. Blokada o której wspominamy to zakaz wychodzenia z domu, ograniczenie kontaktów międzyludzkich. Możemy rozróżnić  miękki oraz pełny. Ten pierwszy ogranicza częściowo swobodę natomiast ten drugi jest pełnym zakazem.

Jak się chronić przed Covid-19 ?

Wirus Covid-19 odmienił życie wszystkich ludzi na całym świecie. Nasze przyzwyczajenia, codzienna rutyna została przerwana niczym nić z której uszyta jest chociażby budyniówka kucharska. Wprowadzone ograniczenia utrudniają kontakty między ludzkie, ludzie nie mogą dokonywać stacjonarnych zakupów z powodu zamknięcia wielu obiektów handlowych. Nie inaczej jest w branży gastronomicznej, której działalność opiera się na przygotowywaniu posiłków i ich serwowaniu w restauracji, pubie, stołówce czy w innych miejscach do których przychodzą zwykli ludzie, czyli my wszyscy. Jak to się wydarzyło? A no w bardzo prosty sposób. Emisja i rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 spowodowała wprowadzenie lockdown w gastronomii czyli ograniczenie lub całkowite zamknięcie branży gastronomicznej na mocy decyzji podjętych przez rządy poszczególnych krajów. Nie ma 100% ochrony przed wirusem, ale można ograniczyć rozprzestrzenianie się Covid-19 poprzez stosowanie środków oraz odzieży medycznej. ModernBhp oferuje asortyment medyczny dla lekarzy, pielęgniarek, oraz innych pracowników służby zdrowia.

ModernBhp zakupy onnline

 

Jakie są konsekwencje lockdown w gastronomii?

Konsekwencje wprowadzenia ograniczeń swobody handlowej zwanym lockdown w gastronomii są bardzo poważne i niestety bardzo trudne dla wielu firm, przedsiębiorców z branży gastronomicznej, ale to nie tylko ich tragedia, ponieważ branża gastronomiczna w Polsce i na świecie zatrudnia wielu pracowników, którzy pracują w charakterze kucharza, kucharki, kelnera, kelnerki, pomocy kuchennej i innych. Ci ludzie i te firmy z dnia na dzień pozostały bez pracy, wiele z nich zaczęło szukać innych sposobów zarobkowych takich jak posiłki na wynos. Ale konsekwencje ograniczeń pracy restauracji, pub, czy stołówek jest większa. sprzedawcy stacjonarni i internetowi tacy jak sklep internetowy odnotowali spadek lub całkowity brak zamówień na odzież dla gastronomii takich jak kitel szefa kuchni, spodnie kucharskie, fartuszki kucharskie, bluzy i koszule kucharskie. Wstrzymanie funkcjonowania szkół spowodowało, iż uczniowie przestali kupować stroje dla kucharzy, czy ubrań dla kucharzy

Jak długo trwa lockdown

Jak długo będzie trwał lockdown w branży gastronomicznej?

Oczywistej i jasnej odpowiedzi na to pytanie nie ma. W roku 2021 zostaną udostępnione szczepionki na Covid-19 dla wielu obywateli a więc jest to dla gastronomii bardzo dobra wiadomość, poniewaz pozwala wierzyć, żę w 2021 roku wrócimy do jakiejś normalności. Ważne jest abyśmy wszyscy wspólnie spróbowali sobie pomóc. Mając na uwadze wielu pracowników gastronomii tych wszystkich kucharzy, kelnerów przygotowaliśmy atrakcyjne warunki zakupów stroi dla kucharzy kelnerów, które dostępne są w naszym sklepie internetowym z odzieżą gastronomiczną. Nasz sklep funkcjonuje od wielu lat znajdziecie produkty dla gastronomii z ofertą wysyłki na terenie całej Polski w tym największych miast takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gadańsk, Lublin, Legnica, Kraków, Katowice

Odziez medyczna

Lekarstwo na lockdown w gastronomii?

Szczepionka na covid - 19 została wprowadzona do obrotu przez firmę Pfizer w grudniu 2020 jej efekty będziemy mogli zaobserwować za jakiś czas. Z pomocą na lockdown śpieszy sklep internetowy ModernBhp którego lekarstwem jest wysokiej jakości odzież medyczna dla szpitali, ośrodków zdrowia, gabinetów lekarski. W ofercie można znaleźć biały fartuch medyczny, strój dla medyka, komplet medyczny, a także białe i kolorowe bluzy medyczne, spodnie lekarskie, sukienki i tuniki. Są to stroje medyczne, które w znacznym stopniu zabezpieczą przedstawicieli branży medycznej przed zakażeniem. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium