Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Zalety wykorzystania znakowanej i spersonalizowanej odzieży

0
Zalety wykorzystania znakowanej i spersonalizowanej odzieży

W dzisiejszych czasach reklamy umieszcza się wszędzie, nie tylko na billboardach czy banerach. Firmowe grafiki znajdują się więc na samochodach, gadżetach takich jak długopisy czy notesy, w internecie lub na odzieży. Skuteczny marketing stał się ważniejszy niż był kiedykolwiek – w końcu epoka globalizacji sprzyja rozwojowi firm, a różnego rodzaju działalności rosną jak grzyby po deszczu. Walka toczy się o każdego klienta. Dlatego doskonałym pomysłem jest wykorzystanie reklamy w formie graficznych nadruków na koszulkach, bluzach, czapkach czy fartuchach. Jakie korzyści płyną z wykorzystania znakowanej, spersonalizowanej odzieży? Dlaczego warto przekonać się do takiego rozwiązania? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dzisiejszym wpisie!

Znakowana odzież, czyli doskonała reklama Twojego przedsiębiorstwa

Usługa znakowania odzieży polega na umieszczeniu na materiale odpowiedniego nadruku. Grafika może znaleźć się w dowolnie wybranym miejscu, np. na rękawie koszulki czy na wysokości klatki piersiowej. Wydrukowany może zostać zarówno napis, jak i logo firmy. Oczywiście dostępna jest cała, niezwykle rozbudowana paleta kolorów, w których wykonany może zostać wydruk. Nietrudno się domyślić, że to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą ujednolicić strój swoich pracowników. Wykorzystanie oznaczonej w ten sposób odzieży sprawia, że klienci mogą bez problemu odróżnić kadrę pracowniczą od pozostałych osób. To także oznaka profesjonalizmu. Z tego typu rozwiązania skorzystać mogą zarówno właściciele wielkich marek, jak i mniejsi przedsiębiorcy. Fartuchy z logo firmy znakomicie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju prywatnych przychodniach i placówkach leczniczych, salonach fryzjerskich czy lokalach gastronomicznych. To miejsca, w których niezwykle ważne są interakcje międzyludzkie – siłą rzeczy, podczas rozmów z kelnerem czy lekarzem, klienci przyglądają się ubraniu tej osoby, a tak charakterystyczne elementy jak nadruk z logotypem, łatwo zapadają w pamięć. Warto wspomnieć również o tym, że tego typu rozwiązanie jest też doskonałym sposobem na zbudowanie więzi pomiędzy pracownikami a firmą. Ubieranie oznakowanej odzieży buduje poczucie przynależności do pewnej wspólnoty, a co za tym idzie – sprawia, że pracownicy zaczynają utożsamiać się z marką, którą reprezentują. Również klienci doceniają profesjonalną firmową odzież. Fryzjer czy kelner w fartuchu bądź zapasce z logotypem reklamującym lokal z pewnością zrobią większe wrażenie niż pracownicy pozbawieni takich dodatków. Oczywiście warto wziąć pod uwagę także fakt, że nie każda zatrudniona osoba utrzymuje kontakt z klientami. Zmuszanie pracowników, którzy nie pokazują się klientom, np. magazynierów, do noszenia firmowych koszul czy bluz, może mijać się z celem. Zwłaszcza, jeśli wyraźnie zaznaczyli oni, że jest im wygodniej pracować we własnych ubraniach.

Indywidualizm ponad wszystko!

Spersonalizowane elementy ubioru sprawdzają się nie tylko w przypadku całych grup pracowników. To także doskonały sposób na wyróżnienie poszczególnych osób. Kucharz ubrany w fartuch bądź czapkę z wyjątkowym, indywidualnie dopasowanym nadrukiem, z pewnością będzie bardziej widoczny niż reszta kuchennych rezydentów. Spersonalizowana grafika może zawierać godność pracownika, dzięki czemu reszta kadry nie musi od razu zapamiętywać jego imienia. Tego typu elementy odzieży to doskonały pomysł na prezent – w końcu każdy z nas lubi czuć się wyjątkowo, a ubranie z dopasowanym do swojej osoby nadrukiem pozwala niezwykle skutecznie wyróżnić się z tłumu. Jeżeli nie wiesz co sprawić na urodziny przyjacielowi, który pracuje w kuchni/przychodni/zakładzie fryzjerskim, to z pewnością warto zastanowić się nad zakupieniem spersonalizowanego fartucha.

Znakowana odzież firmowa to rozwiązanie popularne od lat, jednak dopiero teraz możemy w pełni wykorzystać jego potencjał. W końcu współczesne technologie drukarskie potrafią czynić prawdziwe cuda. Nawet najbardziej skomplikowane logo może trafić na front bądź rękaw koszulki, bluzy czy medycznego fartucha. Doskonałym pomysłem dla każdego przedsiębiorcy jest wyposażenie podstawowej kadry w firmową odzież, a kadry zarządzającej (np. szefów kuchni) w ubrania spersonalizowane. Warto reklamować się na każdym kroku, a logo uwiecznione na zapasce kelnera lub fartuchu lekarza, z pewnością zapadnie w pamięć wyraźniej niż to umieszczone na plakacie czy billboardzie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium