Darmowa dostawa od 250zł

 +48 783 165 510

biuro@modernbhp.pl

Wersje językowe
Znakowanie odzieży

 

Znakowanie odzieży?

 

 

Tak. Modernbhp.pl to sklep internetowy, w którego ofercie znajdziecie nie tylko odzież produkowaną przez naszą firmę. Oferujemy również usługę znakowania odzieży,  która jest w dzisiejszych czasach świetną formą reklamy. Pomysł na te usługi podsunęli nam nasi klienci, zarówno Ci indywidualni jak i hurtowi którzy podczas zakupów wielokrotnie nas pytali, czy moglibyśmy spersonalizować odzież zakupioną w naszym sklepie. Takim sposobem stworzyliśmy swój park maszynowy, dzieki któremu jesteśmy wstanie wykonać indywidualne projekty na podstawie otrzymanych plików, czy też sugestii naszych klientów. Postanowiliśmy także stworzyc gotowe wzory nadruków, które dostępne są w naszej stałej ofercie

 

 

👉  Zobacz nasze gotowe produkty 

  odzież gastronomiczna z nadrukiemFartuszek z nadrukiem

 

 

 

Gotowe grafiki 

Ilość pomysłów na wykonanie personalizacji odzieży jest chyba nie skończona. W naszym sklepie codziennie dodajemy nowe wzory, aby pracownicy różnych zawodów mogli wybrać coś dla siebie. Nasze propozycje są dedykowane tematycznie, w rozmaitej kolorystyce oraz umieszczane w każdym miejscu odzieży. Nie ograniczamy się tylko do naszych wzorów, wielokrotnie spełniamy życzenia naszych klientów, którzy przekazują nam swoje pomysły, swoje loga, swoje teksty i takim sposobem tworzymy wspólnie ciekawe koncepcje.

 

    znakowanie odziezy   

 

 

 

 

 

nadruk griil  nadruk dla restauracji  nadruk dla fryzjera  nadruk dla kucharza

 

 

Dla kogo wykonujemy loga, grafiki, napisy?

Praktycznie dla każdej branży zawodowej jesteśmy gotowi wykonać dowolny projekt. Natomiast warto zauważyć, że specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży odzieży dla branży medycznej, gastronomicznej, laboratoryjnej i dlatego w naszym sklepie modernbhp.pl koncentrujemy się na produktach, które są znakowane dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, kucharzy, kelnerów, barmanów. Nasi klienci to także przedsiębiorcy, którzy chcąc wyróżnić się wśród silnej konkurencji poszukują produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Znakujemy odzież zawodową dla szpitali i gabinetów lekarskich, szkół, restauracji i hoteli, firm prywatnych a nawet dla gospodyń wiejskich.

 👉  Zobacz więcej 

 

 👉  Zobacz więcej  

 

 👉  Zobacz więcej  


      

Czas realizacji 

 

Duże zapotrzebowanie na wykonywanie usługi nadruków na odzieży zmusza naszych klientów do poszukiwania partnerów, którzy są w stanie zapewnić kompleksową usługę od zakupu ubrań medycznych, gastronomicznych poprzez ich oznakowanie i dostarczenie do siedziby firmy w jak najkrótszym czasie. Nasz zespół świetnie to rozumie podejmujac kazdego dnia nowe wyzwania. Czas realizacji mieści się w przedziale od 1-ego do 3 dni i jest uwarunkowane ilością odzieży, którą musimy spersonalizować. 

 

  szybki-czas-realizacji

               

modernbhp

Gdzie dostarczamy nasze produkty?

 

 

Nasz sklep internetowy został stworzony z myślą zaopatrywania w odzież medyczną i gastronomiczną wszystkich którzy poszukuja produktów wysokiej jakości  i w atrakcyjnych cenach. Nasz towar wysyłamy na terenie całego kraju, do małych i dużych miejscowości takich jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Poznań. Naszymi klientami są także firmy ze Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Niemiec, Wielkiej Brytani czy z Estonii. W dzisiejszych czasach logistyka funkcjonuje bardzo sprawnie i nie ma najmniejszych trudności aby dostarczać odzież medyczną i gastronomiczną, laboratoryjną do każdej części świata. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi, które świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie.

 

 

                                                                                                            Zaufali nam

Działając w tej branży od wielu lat, wiemy doskonale, że kompleksowa i szybka realizacja zamówień jest bardzo istotna, ale warto wspomnieć,że ogromny nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Nagrodą dla nas są klienci, którzy powracaja do naszego sklepu internetowego modernbhp.pl. Częśc z nich przedstawimy tutaj.

                                                                                                                  

Arbi-tech

Fabryka smaku

 

 

Garden Czeska gospoda Szkoła farmaceutyczna Wyższa szkoła edukacja

 

 Skontaktuj się z nami

 

Jeśli chcesz wykonać swój projekt ( napis, logo, grafikę )  na odzieży z naszej oferty i nie wiesz jak to zrobić,

skontaktuj się z nami a napewno Ci pomożemy

 

                             wycena nadruku na odzieży                                                                                                                                           

783 165 510              biuro@modernbhp.pl     

 

Znakowanie odzieży

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl