Odzież laboratoryjna

Fartuch medyczny lekarski damski szary długi rękaw M1rd
Fartuchy laboratoryjne damskie
Fartuch medyczny lekarski damski szary długi rękaw M1rd
Kolekcja: LAB
Cena:

69,90 zł

Cena netto: 56,83 zł

zobacz więcej

Odzież laboratoryjna dla różnych grup zawodowych

W naszym sklepie znajdą Państwo laboratoryjną odzież ochronną, która wymagana jest w wielu zawodach, nie tylko podczas pracy w samym laboratorium. Odzież laboratoryjna to jedna z podkategorii odzieży medycznej, w której skład wchodzą właśnie takie rodzaje ubrań jak fartuch medyczny laboratoryjny. Nasza oferta kitli laboratoryjnych skierowana jest głównie do pracowników branży medycznej, laboratoriów oraz gabinetów medycznych. Czasem jednak biały fartuch laboratoryjny wykorzystywany jest również w innych sektorach. Kitel czy fartuszek laboratoryjny stosowany jest w wielu dziedzinach, które nie mają nic wspólnego z szeroko pojętą medycyną, co świadczy o różnych możliwościach jego wykorzystania.

Grupą, która potrzebuje takiego ubrania jak fartuch ochronny laboratoryjny, są także przyszli studenci kierunków medycznych. Przed rozpoczęciem nowego semestru często poszukują oni odzieży laboratoryjnej, wymaganej do realizowania zajęć.

Wszyscy, którzy poszukują kitli laboratoryjnych mogą znaleźć je w ModernBhp. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak: kolorowe fartuchy laboratoryjne, fartuchy białe, a także fartuchy bawełniane. Posiadamy fartuchy laboratoryjne damskie oraz męskie z nadrukiem. Dostępne są u nas także komplety, w skład których wchodzą okulary przeciwodpryskowe oraz fartuch laboratoryjny. Cena kompletu jest bardzo atrakcyjna.

W ofercie sklepu internetowego z odzieżą medyczną ModernBhp znajduje się także fartuch weterynaryjny, dentystyczny, prosektoryjny oraz fartuch chemiczny. Te fartuchy laboratoryjne z kolei przeznaczone są dla lekarzy specjalistów, którzy podczas codziennej pracy muszą prezentować się profesjonalnie i schludnie.

Nasz sklep proponuje fartuch laboratoryjny na zatrzaski bądź guziki. Dla pań przygotowaliśmy ofertę obejmująca fartuch laboratoryjny taliowany. Polecamy także fartuchy laboratoryjne wykonane z bawełny.

Odzież laboratoryjna została stworzona, by ułatwić pracę i przede wszystkim chronić pracownika oraz jego codzienne ubrania przed przypadkowym zabrudzeniem, a także działaniem niektórych czynników szkodliwych. Warto więc zadbać o to, by kupowana odzież medyczna odznaczała się wysoką jakością. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium