Damska odzież medyczna

 W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • żakiety i bluzy

  Biały kolor od dawna kojarzony jest z medycyną i w takiej też barwie proponujemy większość naszych produktów dedykowanych pracownikom szpitali, przychodni oraz laboratoriów. Sprzedawana odzież medyczna jest również dostępna w barwie granatowej lub amarantowej. Korzystają z nich lekarze i pielęgniarki, a także pracownicy aptek. Wśród naszych klientek są też panie z branży kosmetycznej.

  Oferujemy żakiety i bluzy damskie, które są zapinane na napy lub na suwak. Produkty są wykonane z elanobawełny, która jest wytrzymałą tkaniną, gwarantującą ponadto elastyczność oraz przewiewność. Mogą Państwo wybrać produkty z szerokiej oferty rozmiarów, od 34 do 54.

 • spodnie

  Mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie wygodne spodnie damskie. Proponujemy elementy ubioru w bogatej gamie kolorystycznej, w tym odzież medyczną w barwie białej, niebieskiej, fioletowej czy limonowej, a także siedmiu innych odcieniach. Mamy w asortymencie zarówno spodnie damskie o nogawce prostej, jak i zwężonej, także w stylu „rurek”.

  Nasza odzież medyczna spełnia funkcje praktyczne, dzięki wyposażeniu w dwie, duże kieszenie. Wygodne użytkowanie jest możliwe poprzez zastosowanie gumy w pasie, która pozwala regulować rozmiar odzieży. W ten sposób mogą być dla naszych klientów ubiorem komfortowym w trakcie całego dnia pracy.

 • sukienki i spódnice

  Osoby pracujące w przychodniach, gabinetach czy szpitalach powinny prezentować się elegancko, co może im zapewnić sprzedawana przez naszą firmę odzież medyczna. Szczególnie przydatna może się okazać w miesiącach letnich, gdy panują wysokie temperatury powietrza. Oferujemy Paniom sukienki i spódnice w 10 kolorach do wyboru, a także w wielu rozmiarach.

  Sprzedawane akcesoria odzieży medycznej są zapinane na suwak. Nasze sukienki są wyposażone również w wygodne i przestronne kieszenie. Dodatkowym atutem naszych ubrań jest zastosowanie bardzo przewiewnego i praktycznego w trakcie panowania wysokich temperatur materiału, jakim jest elanobawełna.

 • komplety