Odzież gastronomiczna i akcesoria

 W tej kategorii nie ma produktów.
Odzież gastronomiczna i akcesoria

Proponowana odzież gastronomiczna – spodnie, bluzy, czapki – przeznaczona jest dla kucharzy, kelnerów, pomocy kuchennej oraz osób, które na co dzień zajmują się pracą w stołówkach, hotelach lub barach. Są to ubrania wysokiej jakości, wykonane z tkanin odpornych na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Uszyte zostały w sposób zapewniający komfort pracy w punktach gastronomicznych różnego typu, odpowiedni do zasad obowiązujących przy produkcji odzieży BHP. Propozycja obejmuje spodnie i bluzy kucharskie przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Z akcesoriów oferujemy natomiast guziki oraz zapaski kelnerskie.

Podkategorie

 • bluza kucharska

  Odpowiedni ubiór sprawia, że szef kuchni wygląda godnie i prezentuje się okazale przed gośćmi restauracji. Takie też wrażenie daje sprzedawana przez firmę Modern BHP odzież gastronomiczna. Oferowane bluzy kucharskie są dostępne w białym lub czarnym kolorze, a także w wersji z krótkim oraz długim rękawem.

  Oprócz atrakcyjnych cech wizualnych, najważniejsze są jednak względy praktyczne. Oferowane bluzy kucharskie są wygodne i nie krępują ruchów w trakcie intensywnej pracy w branży gastronomicznej. Są również przewiewne, co jest ważne w kontekście wysokiej temperatury panującej w kuchni w trakcie gotowania potraw.

 • czapka budyniówka niska
 • guziki kucharskie
 • zapaski
 • spodnie kucharskie unisex

  Spodnie kucharskie