Odzież BHP

 W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Odzież medyczna

  W takich miejscach, jak szpitale, przychodnie oraz inne placówki zdrowia nie bez znaczenia pozostaje odpowiednia prezencja. W trosce o wygląd, komfort oraz zasady BHP zadbaliśmy, aby męska i damska odzież medyczna wyprodukowana została z wytrzymałych, przyjemnych w dotyku tkanin. W naszej ofercie znajdują się damskie i męskie ubrania, w tym spodnie, bluzy oraz spódnice odpowiednio dopasowane do ciała, nie krępujące ruchów, a do tego dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Zadbaliśmy, aby odzież BHP spełniała niezbędne normy jakości, istotne dla zachowania ochrony zdrowia lekarzy i pozostałych pracowników służb medycznych.

 • Fartuchy medyczne i...

  Wygodne, przyjemne w dotyku, wykonane z tkanin wysokiej klasy – fartuchy medyczne oraz laboratoryjne to ubrania o szczególnym przeznaczeniu. Stanowią podstawowy element lekarskiej garderoby. Proponowane przez nas ubrania damskie i męskie należą do niezwykle komfortowych rozwiązań, gwarantujących nie tylko wygodę, ale także profesjonalny wygląd. Odzież medyczna spełnia niezbędne wymogi dotyczące jakości wykonania. Obecność funkcjonalnych kieszeni oraz wykorzystanie wytrzymałych tkanin to dodatkowe atuty. Oprócz fartuchów laboratoryjnych oferujemy również elementy odzieży BHP posiadające niezbędne atesty jakości.

 • Odzież piekarska i...

  W prezentowanej kategorii znajduje się odzież BHP przeznaczona nie tylko dla piekarzy, ale w dużej mierze także osób zajmujących się pracą produkcyjną w zakładach spożywczych. Zadbaliśmy, aby w naszym asortymencie znalazły się bluzy piekarskie oraz wygodne spodnie, odporne na uszkodzenia, a do tego wykonane z tkanin, które w zgodnie z obowiązującymi normami BHP mogą mieć styczność z produkowaną żywnością. Oprócz bluz i spodni proponujemy również akcesoria ułatwiające codzienną pracę, w tym komfortowe furażerki. Zapewniamy, że w naszej odzieży każdy pracownik będzie czuł się komfortowo i zarazem bezpiecznie.

 • Odzież gastronomiczna...

  Proponowana odzież gastronomiczna – spodnie, bluzy, czapki – przeznaczona jest dla kucharzy, kelnerów, pomocy kuchennej oraz osób, które na co dzień zajmują się pracą w stołówkach, hotelach lub barach. Są to ubrania wysokiej jakości, wykonane z tkanin odpornych na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Uszyte zostały w sposób zapewniający komfort pracy w punktach gastronomicznych różnego typu, odpowiedni do zasad obowiązujących przy produkcji odzieży BHP. Propozycja obejmuje spodnie i bluzy kucharskie przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Z akcesoriów oferujemy natomiast guziki oraz zapaski kelnerskie.